Łapiesz się na popełnianiu w kółko tych samych błędów,
pisząc lub rozmawiając w języku niemieckim?
Uczysz się, czytasz niemieckie gazety, słuchasz radia … a po kolejnej próbie nauki rezygnujesz, bo efekty po miesiącu były słabo widoczne, a Ty totalnie wypruty z energii?


Brak efektywności w nauce wcale nie wynika z tego, że robisz mało i w ogóle się nie starasz - to kwestia tego, że wkładasz swoją energię w niewłaściwe rzeczy!

Celem kursu PROJEKT OCHRONY BYKA jest zwiększenie świadomości o własnych błędach i "złapanie byka za rogi", by w całości się z nim rozprawić, czyli zminimalizować liczbę popełnianych błędów lub kompletnie ją zredukować! Efektem ubocznym będzie wzbogacenie słownictwa, które już podczas kursu aktywujesz w praktyce!
Tutaj NIE będziesz uczyć się WSZYSTKIEGO, lecz dzięki metodzie 4 kroków, którą poznasz na kursie, skupisz się tylko na tym, co DLA CIEBIE jest ważne i sprawia TOBIE trudności.

CZY TEN KURS JEST DLA MNIE?
Nasz autorski kurs PROJEKT OCHRONY BYKA przygotowany jest dla osób, które znają język na mocnym poziomie B1, B2 lub C1 i chcą zwiększyć swój zasób słownictwa, lepiej wykorzystywać gramatykę w praktyce oraz w końcu dopaść te wszystkie powtarzane od wielu lat "BYKI".

SKĄD SIĘ DOWIEM GDZIE ROBIĘ BŁĘDY?
W każdym tygodniu kursu w Pionierskim Zeszycie znajdziesz ćwiczenia w postaci pytań, na które napiszesz swoją własną wypowiedź. Następnie odeślesz nam ją do korekty. "Korekta" nie oznacza tu jednak jedynie kolorowych zaznaczeń Twoich błędów. O nie! Jest to baza do Twojej dalszej nauki poprzez analizę, dlatego do powstałych błędów otrzymasz wskazówki - jak wygląda poprawna forma i dlaczego.
Otrzymana korekta pracy jest Twoją podstawą do dalszej nauki! Wiemy, że to może Cię zaskoczyć, bo na kursach poprawioną pracę się oddaje i … zostawia. Ale nie u nas! Analiza Twojego tekstu po korekcie to kolejny, ogromnie ważny krok. Przy analizie korzystasz z Fehlertagebuch, który czeka już na Ciebie wśród innych materiałów! :)


CO DA MI KURS PROJEKT OCHRONY BYKA?
Na kursie będziemy kłaść nacisk na 3 główne problemy, które dotyczą prawie każdej osoby, uczącej się języka niemieckiego.
1. W naturalny sposób poszerzamy zasób słownictwa - nie tylko pasywnego, które pozwoli Ci jeszcze więcej rozumieć, ale przede wszystkim UAKTYWNISZ nowo poznane słowa, zwroty i wyrażenia, tworząc z nimi swoje wypowiedzi pisemne.
2. Zmieniamy podejście do gramatyki i uczenia się jej. Zobaczysz, że zagadnienia gramatyczne da się szybciej opanować w praktyce, bez wielogodzinnego wypełniania kserówek i rozwiązywania zadań w książce.
3. Uświadamiasz sobie, GDZIE są TWOJE błędy i rozwinijasz własne, najlepiej pasujące do CIEBIE strategie ich redukcji. Dzięki temu przestaniesz uczyć się wszystkiego, a skupisz się na tym, czego potrzebujesz, by jeszcze lepiej, pewniej i bezbłędniej się komunikować.


JAK WYGLĄDA KURS?
Długo rozmyślałyśmy nad konceptem, który pozwoli nam stworzyć kurs o elastycznych godzinach, z indywidualną opieką każdego Kursanta, jednak bez wygórowanej ceny.

PROJEKT OCHRONY BYKA nie jest typowym kursem, na który musisz przyjść raz, czy dwa razy w tygodniu o określonej godzinie. Nie - nic z tych rzeczy!


Na kursie pracujesz samodzielnie na przygotowanych przez nas materiałach. Nikt nie liczy Ci czasu, działasz bez presji, bez wpływu innych osób. Nie stresujesz się, że ktoś inny zna dużo więcej słów od Ciebie lub szybciej "łapie" gramatykę.


Ten kurs ma pomóc TOBIE skupić się na TWOICH błędach. Nie na błędach Kasi, czy Huberta. Zadania w Pionierskich Zeszytach przygotowane są na kilka godzin pracy w tygodniu - bierzesz udział w "lekcji", ale wtedy, kiedy Tobie pasuje, kiedy Ty masz energię, siłę i czas.
W każdym tygodniu pośród ćwiczeń znajdziesz pytania otwarte, które są "gwoździem programu" podczas kursu. Twoje odpowiedzi w postaci wypowiedzi pisemnej przesyłasz nam do korekty. Odesłaną pracę wraz ze wskazówkami przesyłamy Ci do analizy i pracy z Fehlertagebuch. To właśnie dzięki analizie błędów bardzo szybko odkryjesz zagadnienia, które sprawiają Ci problem. To z kolei sprawi, że będziesz w stanie je zminimalizować lub całkowicie zredukować.


Mimo, że podczas kursu masz całkowitą wolność, jeśli chodzi o czas pracy z Pionierskim Zeszytem, to pomożemy Ci NIE ODKŁADAĆ ćwiczeń na jutro lub na weekend. W każdy PIĄTEK będziemy czekać na Twoją wypowiedź pisemną i jest to ostateczny termin jej oddania!
Dzięki temu zmotywujesz się do nauki i nie zakupisz kolejnego kursu, który dołączy do biblioteczki "NA KIEDYŚ".


GDZIE ZNAJDĘ MATERIAŁY?
Po wykupieniu kursu otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, poprzez który założysz swoje KONTO KURSANTA. Po zalogowaniu będą czekać na Ciebie materiały na kurs, które obejmują:
1) opis METODY 4 KROKÓW prowadzącej do redukcji oraz eliminacji błędów wraz z FEHLERTAGEBUCH, czyli Pamiętnikiem Błędów, na którym pracujesz, analizując Twoje wypowiedzi pisemne po korekcie
2) 8 PIONIERSKICH ZESZYTÓW na ciekawe, nowoczesne tematy - w każdym z 8 tygodni kursu zajmujemy się innym temat: czytasz przygotowany artykuł lub oglądasz wideo, wykonujesz zadania zamknięte, dzięki którym uczysz się nowych słów i odpowiadasz na pytania otwarte. Ćwiczenia w Pionierskim Zeszycie przygotowane są na około 4-5 godzin pracy tygodniowo.
3) BIBLIOTEKĘ SZKOLEŃ WIDEO o typowych błędach, które nadal występują na poziomach średniozaawansowanym i zaawansowanym
4) BIBLIOTEKĘ GRAMATYCZNĄ z zagadnieniami gramatycznymi, które pomogą Ci lepiej zrozumieć gramatykę w teorii, by świetnie zastosować ją w praktyce.

W pakiecie otrzymujesz także:








To nie jest kolejny kurs, który ukończysz bez efektów i poczucia, że jest lepiej!
Projekt Ochrony Byka to PRZEŁOM w nauczaniu języka! Zresztą...
SPRAWDŹ OPINIE NASZYCH KURSANTÓW!:







Course plan

PROJEKT OCHRONA BYKA - START
KURS - MATERIAŁY
POZNAJ WROGA - SZKOLENIA O BŁĘDACH
GRAMATYKA - LEKCJE WIDEO
E-BOOKI