rozumět výsledkům laboratorních testů  a  jednoduchými opatřeními optimalizovat zdraví

♦︎ Jak správně číst výsledky testů? Lékař tvrdí, že jsi zcela v pořádku, ale je tomu tak skutečně?
♦︎ Co přesně vyčteš z výsledků testů? Jak se dají výsledky zlepšit?
♦︎ Které testy jsou důležité a vyplatí se, i když je zdravotní pojišt'ovna nehradí?
♦︎ Jaké jsou rozdíly ve čtení výsledků? Proč nemusí být Tvůj stav optimální, i když to tak podle standardů vypadá?

Uplatni své výsledky laboratorních testů jako přesné ukazatele Tvého 
současného stavu. S námi se dozvíš, jak:


✓ optimálně upravit svoje zásobování výživnými látkami
✓ reaktivovat svoje detoxikační kapacity a efektivně se zbavit nahromaděných odpadních látek
✓ posílit svůj imunitní systém
✓ trvale zvýšit svoji hladinu energie
✓ vyrovnat hospodaření svého těla s hormony
✓ zvýšit svoji obranyschopnost proti stresu
✓ dospět k občerstvujícímu spánku
✓ získat pocit tělesného blaha, emocionálně-duševní vyrovnanosti a radost ze život


Proč mohou být laboratorní testy cenné pro každého člověka

Nezáleží na tom zda u Tebe již byla zjištěna nějaká nemoc, zda chceš jít ke kořenům příčin svých symptomů nebo jednoduše jen zlepšit svoje zdraví, vitalitu, zvyšovat radost ze života a zůstat fit až do vysokého stáří. Vhodné laboratorní testy jsou vždy silným nástrojem k získání jistoty o tom, v jakém stavu se nachází Tvoje tělo.

Případné nedostatky výživných látek (vitamíny, minerální látky, antioxidanty, enzymy, aminokyseliny atd.), toxické zatížení nebo též funkční poruchy orgánů nebo hormonálního systému se v mnoha případech dají vyčíst již v ranném stadiu. Čím dříve je blížící se problém rozeznán, tím lépe a přesněji je možné reagovat a zvolit účinná opatření.

Opakované testy navíc mohou poskytnout potvrzení úspěchu již podniknutých opatření – dá Ti to dobrý pocit, když výsledky laboratorních testů potvrdí, že změna životních návyků, stravovacích zvyklostí, užívání doplňků stravy nebo preparátů pro podporu střevní flóry vedou k měřitelnému zlepšení často se současným zlepšením vnímání vlastního těla.

Rozdíl mezi pojmy "standardní hodnoty" a "optimální hodnoty"

Takzvaný standardní rozsah laboratorních hodnot nemá za cíl pacientovi potvrdit, že všechno perfektně funguje, nýbrž vyjadřuje pouze to, že podle definice školní medicíny není "nemocen" a proto také nepotřebuje ošetření (recept na lék, doporučení k odborníkovi, fyzioterapii, operaci). Jen ten, kdo je mimo standardní hodnoty, je takto "ošetřován".

Pouze ze značně přesněji definovaných "optimálních hodnot" lze odvodit, zda vyšetřovaný orgán skutečně perfektně funguje. V celostní medicíně si terapeuti u svých klientů přejí dosáhnout optimálních hodnot.
Kde leží optimální hodnoty, nedozvíš se od školní medicíny, ale zde v tomto videokurzu.

O b s a h a  k u r z u
Kurz se skládá z úvodní a závěrečné části a především z devíti obsáhlých tematicky zaměřených modulů. Ke každému modulu přísluší souhrnný pracovní list, který lze stáhnout jednotlivě i jako celek, tj. učebnici.

Každý z devíti modulů obsahuje výklad funkcí konkrétního orgánu, doporučení vhodných laboratorních testů a jejich optimální hodnoty. Je vysvětleno, co to znamená, když jsou hodnoty mimo optimum, tedy jaké symptomy a potíže s tím mohou souviset.

V případě, že Tvoje hodnoty leží sice ve standardním, ale ne v optimálním rozsahu, poskytujeme na závěr každého modulu praktická doporučení v souladu s alternativní medicínou z oblasti stravování, užívání bylinek, potravinových doplňků a éterických olejů.

Aby bylčas vstřebat obsah a nechat působit jednotlivé moduly, zpřístupňujeme je pro Tebe postupně.
První dva moduly jsou k dispozici ihned. Následují dva dny přestávky, pak je každý třetí den zpřístupněn další modul, o tom Tě budeme informovat emailem.

Nejdůležitější praktické informace a tipy jsou pro Tebe přehledně shrnuty v učebnici: ke každému modulu obdržíš jako průvodce pracovní list a na konci kurzu bude možné všechny stáhnout jako Ebook.

Po 28 dnech úspěšně absolvuješ kurz. Tvůj přístup k němu bude nadále aktivní. Důrazně doporučujeme realizovat Tvé cíle ve spolupráci  s celostně orientovaným lékařem nebo výživovým poradcem. V každém případě však doporučujeme vyhledat lékaře nebo terapeuta, budou-li Tvoje hodnoty mimo standardní rozsah.

Absolventi o kurzu “Tajemstvi Rozboru Krve”

"Kurz o krevních rozborech byl pro mě velice inspirující a rozhodně bych doporučila každému jeho absolvování. Budete mít možnost získat informace jak ovlivnit zdraví své i ostatních lidí a jak předcházet nemocem i předčasnému stárnutí. Zdraví je to nejdůležitější v našem životě. " - Lenka Buková

"Kurz Barbary Miller je úžasný. Občas se přistihnete, že na vše hledíte s otevřenou pusou, ale nakonec všechno zaklapne do sebe a Vy odcházíte bohatší o jedinečné informace a s pocitem, že máte své zdraví ve svých rukou.
 
S krevními rozbory je to běžně tak, že do určité hodnoty je Váš lékař s Vámi spokojen a pokládá Vás za zdravé. Avšak při zvýšení jedné konkrétní hodnoty o dvě desetinky se najednou dostanete za referenční mez a bez předchozího varování je najednou všechno špatně. Nastupují léky, které nezřídka mají nebezpečné vedlejší účinky a začíná řetězová reakce.
 
Na kurzu se naučíte, kdy je třeba zbystřit pozornost, neboť naměřená hodnota směřuje k nebezpečné oblasti. Máte možnost něco změnit na svém životním stylu, upravit jídelníček, doplnit chybějící vitamíny nebo minerály… anebo se seznámit s účinkem éterických olejů a podezřelou hodnotu dostat do bezpečné zóny." - Eva Svobodová

"Všichni víme, že naše krev nám může prozradit, jak na tom jsme se zdravím. Napoví, co organismu chybí nebo zda neobsahuje látky, které by v našem těle být neměly. Podle výsledků rozboru krve  lze nastavit jídelníček, vybrat správné doplňky stravy, vitamíny a minerály tak, abychom zajistili podmínky pro správné fungování všech metabolických procesů v našem těle. Je to jedna z cest, jak předejít civilizačním chorobám. A to se určitě vyplatí.
Světlo do této oblasti nám vnesla Barbara Miller, jejíž kurz " Krevní rozbory" pořádaný v rámci projektu Vitamíny s příběhem jsem letos absolvovala." - Jarmila Kubicová